Producenci
Zasilacz Xilence XN420 - 650 W - 220 - 240 V - 50 Hz - 10 A - Aktywny - 576 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 23 A |
| Prąd wejściowy | 10 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Przeładowanie |
| Łączna moc | 650 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 48 A |
| Wydajność | 82% |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Technologia łożysk | Hypro Bearing |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Gwarancja 24 miesiące