Producenci
Zasilacz awaryjny MicroUPS 1500VA/900W 2*9Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przed rozładowaniem baterii Ochrona przed zwarciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Przebieg falowy | Sinusoida aproksymowana |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Nie |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Układ | Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość Gniazd IEC C13 | 2 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Zimny start | Tak |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas ładowania | 6-8 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące