Producenci
Zasilacz awaryjny PicoUPS 600VA/360W 7Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Zakres napięcia AC | 150 - 290 V |
| Przebieg falowy | Sinusoida aproksymowana |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Sprawność | 90 % |
| Moc stała | 360 W |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 600 VA |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Układ | Tower |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 297 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Czas ładowania | 6-8 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące