Producenci
Zasilacz awaryjny UPS APC BE400-GR BE400-GR (400VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ENERGY STAR |
| Cechy | |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,4 kVA |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Wydajność | 98,7% |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Cyfrowa linia abonencka (DSL) Telefon Faks Modem Sieć |
| Czas użytkowania (min) | 6 ms |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 47 - 63 Hz |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 266 V |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 180 V |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Czas użytkowania (max) | 10 ms |
| Wartość znamionowa udaru energii | 310 J |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Moc rzeczywista | 240 W |
| Konstrukcja | |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | Kompaktowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba wyjść typu F | 8 |
| Bateria | |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Czas ładowania | 16 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 18,2 min |
| Pojemność baterii | 102 VAh 6 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 5,3 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Filtrowanie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |