Producenci
Zasilacz awaryjny UPS APC BX700U-GR BACK-UPS 700VA, 230V, AVR, Schuko
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 50/60 Hz |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Czas użytkowania (max) | 4 ms |
| Wydajność | 96,6% |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 700 VA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 273 J |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Diody LED | Wymiana baterii |
| Długość kabla | 1,52 m |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 9000 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah 81 VAh |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 1,3 min |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 8,7 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 rok/lata |
| Pozostałe funkcje | |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |