Producenci
Zasilacz awaryjny UPS APC SMT2200RMI2UNC (RM/TWR; 2200VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Auto-restart | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 1980 W |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | O |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Wartość znamionowa udaru energii | 375 J |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2,2 kVA |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Układ | Rack |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 42,2 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 683 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 254 mm |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, Kabel USB |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C20 panel |
| Wtyczka | C20 panel |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 509 Ah |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 5 h |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Dane logistyczne | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 3327,3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Green Premium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące