Producenci
Zasilacz awaryjny UPS APC SMT3000IC (TWR; 3000VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 365 J |
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Wydajność | 98,4% |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Status |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 52,5 kg |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Głębokość produktu | 544 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 381 mm |
| Wysokość opakowania | 699 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | RS-232, Kabel USB |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyczka | C20 panel |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
| Typy wyjść AC | C19 panel C13 panel |
| SmartSlot | Tak |
| Bateria | |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 17,2 min |
| Zimny start | Tak |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 5,1 min |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 3335,07 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Green Premium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące