Producenci
Zasilacz awaryjny (UPS + AVR) 12V UPS-2000SR Sinus 2000W/1000W 12V/230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Typowy czas przełączenia | 15 ms |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wbudowane UPS | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Moc | |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2000 kVA |
| Moc ciągła | 1000 VA |
| Prąd ładowania | 10 A |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Zasilanie | Akumulator 12V / Sieć 230V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Wysokość produktu | 107 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Kabel zasilający |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów USB | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Wskazywanie | |
| Diody LED | Tak |
| Wejścia | |
| Napięcie wejściowe (VAC) | 230 VAC |
| Wyjścia | |
| Napięcie wyjściowe (VAC) | 230 VAC |