Producenci
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS1500ERT2U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Częstotliwość wejściowa | 40/70 Hz |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 3% |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć Faks Modem Telefon |
| Wydajność | 95% |
| Auto-restart | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Konstrukcja | |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Diody LED | Wymiana baterii |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14,6 kg |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 8,5 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 14 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 5 min |
| Zimny start | Tak |