Producenci
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS3000ERT2UA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Maksymalne natężenie prądu | 13 A |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Wartość znamionowa udaru energii | 440 J |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Tryb ECO | Tak |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 190 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Konstrukcja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Waga produktu | 27,6 kg |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Kabel USB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel C19 panel |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Bateria | |
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13,1 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4,2 min |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Gwarancja 24 miesiące