Producenci
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower PR1500ERTXL2U (RM/TWR; 1500VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm przeciążenia Alarm kiedy pracuje na baterii Alarm niskiego stanu akumulatora Usterka |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1500 kVA |
| Moc rzeczywista | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 1 |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 2430 J |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Poziom hałasu | 55,5 dB |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Konstrukcja | |
| Długość kabla | 3,05 m |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 36,5 kg |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Gwarancja 24 miesiące