Producenci
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower PR2200ERTXL2U (RM/TWR; 2200VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 57,5 dB |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 159 V |
| Moc rzeczywista | 2200 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii Alarm niskiego stanu akumulatora Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Pure sine |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wartość znamionowa udaru energii | 2430 J |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywny |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 288 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2200 VA |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 34,4 kg |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 42,4 kg |
| Przewody | Kabel USB Seryjny |
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 AC outlet(s) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel C19 panel |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Bateria | |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3,2 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 11,2 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |