Producenci
Zasilacz awaryjny UPS ENERGENIE Floor Power Cube EG-UPS-001 (Desktop, TWR; 650VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Krótkie spięcie Przeładowanie Nadmiernego rozładowania |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 231 mm |
| Wysokość opakowania | 144 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C13 panel |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 12 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Pozostałe funkcje | |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 220 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 V |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące