Producenci
Zasilacz awaryjny UPS ENERGENIE Power Cube UPS-PC-1202AP (Desktop, TWR; 1200VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Moc rzeczywista | 720 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Konstrukcja | |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Głębokość produktu | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
| Szerokość produktu | 222 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel C14 panel |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Czas ładowania | 12 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 20 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Gwarancja 24 miesiące