Producenci
Zasilacz awaryjny UPS Emerson Network Power PS3000RT3-230XR (3000VA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe jednofazowe obsługiwane | 230 220 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Wartość znamionowa udaru energii | 220 J |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3000 VA |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywny |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 700,5 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 46 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 821 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 51 kg |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 3 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | C19 panel C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 7 x gniazdo sieciowe |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 9 VAh 9 Ah |
| Liczba baterii | 8 |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 13 min |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 5 min |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie operacyjne | 220 - 230 V |