Producenci
Zasilacz awaryjny UPS Ever On-Line Powerline RT PLUS 2000 VFI 9xIEC Sin USB LCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 230 V |
| Moc rzeczywista | 2000 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Czas ładowania | 9 h |
| Topologia UPS | VFI-SS-111 (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2000 kVA |
| Czas zabiegu | 0 ms |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower/Rack |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 542 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 18 min |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 6 min |
| Pojemność baterii | 9 Ah |