Producenci
Zasilacz awaryjny UPS FSP/Fortron ECO 800-FR (800VA/480W, 3x FR)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zimny start | Tak |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Napięcie wejściowe | 162 - 290 V |
| Auto-restart | Tak |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Typowy czas przełączenia | 2 - 6 ms |
| Konstrukcja | |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Szerokość produktu | 163 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Interfejs | USB |
Gwarancja 24 miesiące