Producenci
Zasilacz awaryjny UPS Infosec X1+ 1600, 1600VA, 900W, 4x FR/Schuko
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1600 VA |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm przeciążenia, Alarm niskiego stanu akumulatora |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 240 V |
| Przebieg falowy | Sinusoida symulowana |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przed przepięciem Ochrona linii tel./ADSL Ochrona przed wyładowaniem |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Regulacja napięcia wyjściowego | -10 - 10% |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB, Kabel mocy wejściowy |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Schuko Typ E (FR) |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zimny start | Tak |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Gwarancja 24 miesiące