Producenci
Zasilacz awaryjny UPS Qoltec MONOLITH 2000VA | 1200W | LCD | USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2000 kVA |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Czas ładowania | 6 h |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu E Typu F IEC 320 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 5 min |
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Funkcje ochronne | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Ochrona przed wysoką temperaturą | Tak |