Producenci
Zasilacz be quiet! PURE POWER 11 500W CM 120mm 80+Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR RoHS |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc szczytowa | 550 W |
| Czas wstrzymania | 23 ms |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 24 A |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 28 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 20 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 480 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Moc w sumie | 500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Nadprądowe |
| Prąd wejściowy | 8 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,05 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Technologia łożysk | Rifle |
| Bezpieczeństwo | CE, CB, TÜV, FCC, cTUVus, RCM, BSMI, CU, CCC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 96 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,34 kg |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego SATA | 500 mm 800 mm 650 |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 50 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Półmodularny |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom hałasu (w trybie pełnego obciążenia, 100 %) | 18,8 dB |
| Poziom hałasu (tryb cichy, 50 %) | 9,3 dB |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Poziom hałasu (tryb cichy, <30 %) | 9 dB |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 514 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 241 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 326 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,1 kg |