Producenci
Zasilacz be quiet! PURE POWER 11 750W FM 120mm 80+Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 750 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Sprawność | 92% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Natężenia zasilacza | +3.3V (A) 20, +5V (A) 20, +12V1 (A) 36,+12V2 (A) 32 -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin P8 x 1 P4+4 x 1 PCI-e 6/8-pin x 4 P-ATA (4-pin) x 2 SATA x 4 Floppy x 1 |
| Złącza zasilacza | |
| Długość kabli | Długość przewodu płyty głównej: 55 Długość przewodów (do 1 złącza): 50 Max. długość przewodów: 110 |
| Maks. głośność | 24.8 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 150 x 86 |
| Waga (kg) | 1.690 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Max. pobór mocy 12V (W): 750 Max. pobór mocy 3,3V + 5V (W): 120 Hold-up time (ms @ 100%): 19 Certyfikaty: CE, CB, TÜV, FCC, cRUus, cTUVus,RCM (Australia), BSMI, CCC |