Producenci
Zasilacz be quiet! STRAIGHT POWER 11 PLATINUM 550W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1200 RPM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 18 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Łączna moc (+12 V) | 549,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V4) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc | 550 W |
| Wydajność | 93,8% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 45,8 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V3) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Prąd wejściowy | 8/4 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 18 A |
| Czas wstrzymania | 17,7 ms |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Moc szczytowa | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Dual Graphics |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wersja ATX | 2.51 |
| Poziom hałasu (tryb cichy, 50 %) | 9,6 dB |
| Poziom hałasu (w trybie pełnego obciążenia, 100 %) | 14,9 dB |
| Poziom hałasu (tryb cichy, <30 %) | 9 dB |
| Poziom hałasu | 14,9 dB |
| Dane opakowania | |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Głębokość opakowania | 328 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,84 kg |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Długość kabla EPS | 70 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 282 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 346 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 651 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga brutto | 20,6 kg |