Producenci
Zasilacz be quiet! Straight Power 11 Platinum 650W 135mm 80+Platinum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Prędkość wentylatora | 0 - 1500 RPM |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Moc szczytowa | 720 W |
| Prąd wejściowy | 8/4 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 649,2 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 24 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 18 A |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V3) | 22 A |
| Czas wstrzymania | 17,2 ms |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 24 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,1 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V4) | 22 A |
| Wydajność | 93,7% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 18 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,68 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Dual Graphics |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.51 |
| Poziom hałasu | 16,8 dB |
| Przeznaczenie | PC |
| Poziom hałasu (w trybie pełnego obciążenia, 100 %) | 16,8 dB |
| Poziom hałasu (tryb cichy, 50 %) | 9,6 dB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Poziom hałasu (tryb cichy, <30 %) | 8,9 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 248 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,96 kg |
| Głębokość opakowania | 328 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla EPS | 70 cm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 346 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 651 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 282 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga brutto | 21,4 kg |