Producenci
Zasilacz na szynę DIN Edimax DP-150W54V przemysłowy 54V/150W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ instalacji | Szyna DIN |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 2,8 A |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 264 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 2,8 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące