Producenci
Zasilacz serwerowy Inter-Tech U1A-C20500-D 1U 500W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 230 V |
| Wydajność | 92% |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe Nadprądowe |
| Łączna moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące