Producenci
Zasilacz sieciowy Dell 45W Slim
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,9 m |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 22,1 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |