Producenci
Zasilacz sieciowy HP 45W USB-C AC Adapter czarny N8N14AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 15V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 193 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Wydajność | |
| Złącze(a) | USB-C |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy