Producenci
Zasilacz sieciowy HP AC 65 Watt Adapter Notebook Indoor Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 235 g |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Waga wraz z opakowaniem | 235 g |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Gwarancja 24 miesiące