Producenci
Zasilacz sieciowy Lenovo 65W Standard AC Adapter 4X20M26272 do notebooka Lenovo (65W; USB Typ C x USB Typ C)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy