Producenci
Zasilacz sieciowy Qoltec uniwersalny 45W | 8 wtyczek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Prąd wyjściowy | 2.25 - 2.37 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 19 - 20 V |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Ochrona przed przepięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przed zwarciem |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Długość kabla | 1,1 m |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |