Producenci
Zebra Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 2D/USB/baza/kabel/zasilacz DS3678-SR3U42A0SFW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba odsłon za opłatą | 100000 |
| Pojemność baterii | 3100 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 407 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy Odporny na kurz Wodoodporny |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Funkcja programowania | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | RS-232, USB, Złącze klawiatury |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 100 m |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Skanowanie | |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | U.P.C. Code 128 Plessey GS1-128 (UCC/EAN-128) MSI Codabar Code 93 Code 39 Code 11 |
| Rozdzielczość czujnika optycznego | 1280 px |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | MicroPDF417 Han Xin Aztec Code PDF417 TLC-39 Kody kompozytowe Micro QR Code Macierz danych QR Code MaxiCode |
| Kąt odchylenia odczytu | -45 - 45° |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Długość fali | 610 nm |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Regulowany kąt odczytu | -65 - 65° |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy