Producenci
Zebra Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 2D/USB/podstawka/kabel DS2278-SR7U2100PRW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Napięcie | 4.5 - 5.5 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria DC |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 2400 mAh |
| Żywotność baterii | 84 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 214 g |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | Bluetooth, USB |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Skanowanie | |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Micro QR Code Aztec Code PDF417 QR Code Han Xin Kody kompozytowe Macierz danych TLC-39 MaxiCode |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Tolerancja ruchu (cm / s) | 13 |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | EAN-13 U.P.C. Plessey Codabar Code 93 Code 11 Interleaved 2 of 5 Code 128 Code 39 |
| Regulowany kąt odczytu | -65 - 65° |
| Rozdzielczość czujnika optycznego (SxW) | 640 x 480 px |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Długość fali | 645 nm |
| Odległość na jaką pracuje | 36,8 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł wilgoci. Urządzenie powinno być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. |
Gwarancja 24 miesiące