Producenci
Zebra-Czytnik kodów kreskowych Symbol LS2208/czarny bez kabla i podstawki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie | 5 V |
| Zużycie energii | 130 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 146 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | RS-485, USB, Złącze klawiatury, RS-232 |
| Pozostałe funkcje | |
| Źródło światła | 650nm |
| Bezpieczeństwo | UL 60950-1, C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 63 x 84 x 152 mm |
| Spełniane normy w zakresie emisji elektromagnetycznej | FCC Part 15 Class B, ICES 003 Class B |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Prędkość skanowania | 100 s/str. |
| Regulowany kąt odczytu | -30 - 30° |
| Typ przetwornika obrazu | Laser |
| Kąt odchylenia odczytu | -60 - 60° |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |