Producenci
Zebra Drukarka kart ZC300 Wydruk jednostronny/USB/Ethernet/CardStudio 2.0 (Standard)/200 PVC cards/YMCKO ribbon (200 images) ZC31-000CQ00EM00 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ ekranu | LCD |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 468 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 17.10 Ubuntu 16.04 Ubuntu 16.10 Ubuntu 18.04 LTS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Porty i interfejsy | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 300 x 300 DPI |
| Technologia druku | termosublimacjyjny |
| Kolor | Tak |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Typ kart | PCW Złożony z PWC |
| Prędkość drukowania (czarno-biały) | 900 karty/h |
| Prędkość drukowania (kolor) | 200 karty/h |
| Podajnik kart | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
Gwarancja 3 miesiące