Producenci
Zebra-Kolektor danych MC2700. Android. GMS. WWAN (4G). Zestaw z dokiem USB. 3GB RAM/32 FLASH 802.11 a/b/g/n/ac. Bluetooth. 2D Imager SE4100. wyświetlacz 4.0". 34 Klawisze. 3500MAH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Typ skanera | 1D/2D |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Model procesora | 660 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SDXC |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 38,5 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 296 g |
| Wysokość produktu | 200,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise WPA3-Enterprise |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 4" |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Typ ekranu | LED |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Wydajność GPS | |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |