Producenci
Zebra-Terminal kodów kreskowych MC32N0-SI4HCLE0A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Czytnik kodów kreskowych | Tak |
| Funkcje telefonu | Nie |
| Układ klawiatury | Alfanumeryczny |
| Czytnik RFID | Nie |
| Procesor | |
| Producent procesora | Texas Instruments |
| Typ procesora | Instruments OMAP |
| Taktowanie procesora | 0,8 GHz |
| Procesor wbudowany | OMAP4 |
| Pamięć | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | RAM |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC |
| Pamięć RAM | 0,512 GB |
| Pamięć Flash | 2 GB |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 4800 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 81,9 mm |
| Głębokość produktu | 45,2 mm |
| Wysokość produktu | 190,4 mm |
| Waga produktu | 365 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Sieć danych | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA CCX v4 WEP 802.1x RADIUS LEAP TKIP MD5 PEAP WPA2 SSL/TLS |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 3" |
| Rozdzielczość | 320 x 320 px |
| Typ ekranu | TFT |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows Embedded Compact 7.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 2.5 mm |
| Porty wejściowe RS-232 | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wydajność GPS | |
| GPS | Nie |