Producenci
Zebra ZT230 drukarka etykiet Termotransferowy 203 x 203 DPI Przewodowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,1 kg |
| Głębokość produktu | 432 mm |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Wysokość produktu | 277 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 105 °F |
| Zakres temperatury przechowywania (T-T) | -40 - 140 °F |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Wbudowane kody kreskowe | EAN13 EAN8 Code 128 (A/B/C) Industrial 2/5 1D MaxiCode Interleaved 2/5 PDF417 UPC-A POSTNET Code 93 2D Code 39 UPC-E TLC39 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet |
| Port RS-232 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Równoległy Sieć bezprzewodowa LAN |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Prędkość druku | 152 mm/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Maksymalna szerokość drukowania | 10,4 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna długość nośników | 3,99 m |
| Grubość nośnika | 0.076 - 0.025 mm |
| Długość taśmy | 450 m |
| Maksymalna długość nośnika (miary imperialne) | 157" |
| Maksymalna długość etykiety | 0,991 m |
| Maksymalna szerokość etykiety | 11,4 cm |
| Szerokość taśmy | 11 cm |
| Grubość nośnika (miary imperialne) | 0.003 - 0.01" |
Gwarancja 24 miesiące