Producenci
Zebra ZXP Series 9 drukarka kart Kolor 304 x 304 DP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyświetlany znak | 21 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ ekranu | LCD |
| Kensington Lock | Tak |
| Laminowanie | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 476 mm |
| Wysokość produktu | 334 mm |
| Głębokość produktu | 519 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Grubość karty (maks.) | 4 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 304 x 304 DPI |
| Typ kart | ABS1 PCW ID-1 (ISO 7810) |
| Prędkość drukowania (kolor) | 190 karty/h |
| Podajnik kart | Tak |
| Grubość karty (min.) | 3 cm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące