Producenci
Zebra- cz. kodów kreskow 2D DS2208/czarny/kabel USB, bez podstawki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2400 mAh |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 5 V |
| Zużycie energii | 250 mA |
| Żywotność baterii | 100 h |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 161,6 g |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 99 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP42 |
| Dane opakowania | |
| Podstawa ładująca | Nie |
| Przewody | Micro-USB |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB, RS-232, RS-485, Złącze klawiatury |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Skanowanie | |
| Tolerancja ruchu (cm / s) | 13 |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | Code 39 Code 128 Code 11 Interleaved 2 of 5 U.P.C. Codabar Code 93 GS1 DataBar Expanded MSI EAN-13 |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Aztec Code PDF417 TLC-39 Han Xin Kody kompozytowe MaxiCode Macierz danych Micro QR Code |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Kąt odchylenia odczytu | -65 - 65° |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Odległość na jaką pracuje | 36,8 cm |
| Długość fali | 645 nm |
| Regulowany kąt odczytu | -65 - 65° |
| Rozdzielczość czujnika optycznego (SxW) | 640 x 480 px |
Gwarancja 24 miesiące