Producenci
Zebra- czytników kodów DS3608-SR3U4600 1D,2D, USB, RS232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 3100 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba odsłon za opłatą | 100000 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 305 g |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na wstrząsy Odporny na kurz Wodoodporny |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Funkcja programowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardowe interfejsy | RS-232, USB, Złącze klawiatury |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Skanowanie | |
| Obsługa liniowych kodów kreskowych (1D) | Code 128 Code 39 Codabar Code 93 Code 11 GS1-128 (UCC/EAN-128) Plessey MSI U.P.C. |
| Długość fali | 610 nm |
| Odczyt pod kątem nachylenia | -65 - 65° |
| Kąt odchylenia odczytu | -45 - 45° |
| Regulowany kąt odczytu | -65 - 65° |
| Typ przetwornika obrazu | LED |
| Obsługa kodów kreskowych typu Matrix (2D) | Aztec Code PDF417 Macierz danych Micro QR Code TLC-39 Kody kompozytowe QR Code MaxiCode MicroPDF417 Han Xin |
| Typ skanera | 1D/2D |
| Model | Ręczny czytnik kodów kreskowych |
| Rozdzielczość czujnika optycznego | 1280 px |