Producenci
Zegar ścienny Esperanza Boston EHC002 (kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ | Okrągły |
| Kalendarz | Nie |
| Materiał ramy | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Model | Zegar mechaniczny |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Pokrywa | Szkło |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 50 cm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
Gwarancja 24 miesiące