Producenci
Zegarek wielofunkcyjny BLAUPUNKT CL04WH, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Termometr | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Wskaźnik wilgotności | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Zasilanie | |
| (cdm) Liczba baterii | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące