Producenci
Żelazko PHILIPS DST 3030/70
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Cechy | |
| Czas rozgrzewania | 35 s |
| Ciągły strumień pary | 40 g/min Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Model | Żelazko parowe |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Silne uderzenie pary | 180 g/min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 8 min |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość opakowania | 162 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Ergonomia | |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące