Producenci
Żelazko PHILIPS DST 5030/80
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,32 l |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Model | Żelazko parowe |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Plus |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Ciągły strumień pary | 45 g/min Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Silne uderzenie pary | 180 g/min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Ergonomia | |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące