Producenci
Żelazko PHILIPS DST 5040/80 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Cechy | |
| Stabilny stojak do żelazka | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| System antyskalowy | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Plus |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,32 l |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Wielkość otworu napełniania | Bardzo duży |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 45 g/min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Silne uderzenie pary | 200 g/min |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Moc | |
| Moc żelazka | 2600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Szerokość opakowania | 332 mm |
| Ergonomia | |
| Nie skręcający się kabel | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Gwarancja 3 miesiące