Producenci
Żelazko PHILIPS DST 7012/70 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Żelazko parowe |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 45 g/min |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Plus |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Silne uderzenie pary | 220 g/min |
| Kolor produktu | Zielony Szary |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc żelazka | 2600 W |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 3 miesiące