Producenci
Żelazko PHILIPS DST 7020/20 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Cechy | |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min Tak |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Plus |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc żelazka | 2800 W |
| Ergonomia | |
| Nie skręcający się kabel | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące