Producenci
Żelazko PHILIPS DST 7040/80 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas ogrzewania | 45 s |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Elite |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Ciągły strumień pary | 50 g/min Tak |
| Model | Żelazko parowe |
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc maksymalna | 3000 W |
| Moc żelazka | 2500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 153,3 mm |
| Głębokość produktu | 319,5 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 128,8 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,82 kg |
| Ergonomia | |
| Nie skręcający się kabel | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące