Producenci
Żelazko PHILIPS DST 7041/20 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Ciągły strumień pary | Tak 50 g/min |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 8 min |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Typ kontroli | Dźwignia Przyciski Obrotowy |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Stopa żelazka | Stopa SteamGlide Elite |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Żelazko suche i parowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 2800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc żelazka | 2800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wskazywanie | |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące