Producenci
Żelazko TEFAL FV 1711 Virtuo (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopa żelazka | Stopa Durilium |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy Biały |
| Ciągły strumień pary | 24 g/min |
| Silne uderzenie pary | 80 g/min |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Model | Żelazko parowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,2 l |
| Moc | |
| Moc żelazka | 1800 W |
| Ergonomia | |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące